שאלות ותשובות

בהחלטות ובצמתים חשובים בחיינו קיים קושי להעריך את אורכו המדויק של התהליך. על אחת כמה וכמה כאשר זה מגיע לתכנון פיננסי. מאפייניו השונים של אדם ,תמהיל נכסיו ,צרכיו האישיים וציפיותיו משתנים בן אדם לאדם ולכן ייתכן שאורך התהליך ישתנה, לשם כך נעמיק בתהליך ככל שיידרש. עם זאת ברוב המקרים תהליך העבודה מורכב מעד שלושה מפגשים אשר בהם אנו מבצעים אפיון מקיף אודות צרכיו האישיים והמשפחתיים של הלקוח, בניית תכנית עבודה סדורה, מימושה בפועל ומעקב אחרי שלבי התקדמותה. לחצו כאן לשיטת אלבטרוס >>

במרבית המוצרים ניתן לעבוד ישירות מול היצרן (בית ההשקעות או חברת הביטוח), אך עם זאת קיים קושי גדול בעבודה מרובה מול מספר יצרנים אשר ממוקדים בניהול המוצר שלהם וללא יכולת והבנה בראיית התמונה הרחבה.
הערך המוסף שלנו באלבטרוס בא לידי ביטוי ביכולת ראייה הוליסטית אל מול כלל נכסי הלקוח, בניית אסטרטגית השקעה מותאמת אישית, ריכוז והכרות עם כלל נכסי הלקוח, זמינות גבוהה ויכולת להגיב במהרה בתנאי שוק משתנים.

במודל העסקי שלנו באלבטרוס אנו מקבלים את התגמול על עבודתנו מהיצרנים השונים שבחרנו לעבוד עמם בשיתוף פעולה, שיעור התגמול הינו קבוע ללא קשר לסכום המנוהל. חשוב להדגיש שאנו עובדים עם עשרות יצרנים במגוון מוצרים אך מחויבים בראש ובראשנה לקהל לקוחותינו.

אלבטרוס הינה האוטוריטה המקצועית של ניהול נכסי הלקוח, עם זאת בכל המוצרים הקיימים הכספים מועברים ישירות ליצרנים המנהלים כגון: בתי השקעות, חברות הביטוח, קרנות השקעה וכו', אנו מספקים ללקוחות את הפן המקצועי (בניית האסטרטגיה), שירות וליווי לאורך כל חיי ההשקעה.

כיום היצרנים השונים מכירים בחשיבות שקיפות המידע ומספקים ללקוחותיהם אזור אישי מונגש ונוח לשימוש, בנוסף אנו מספקים גישה ייחודית לכל לקוח לאזור אישי תחת פורטל הלקוחות שלנו, המקנה לו ראייה רחבה לכל המוצרים המנוהלים תחתינו, ובכך יכול לקבל בדוח אחד את ריכוז המוצרים שלו ושל בני משפחתו בכל עת.
ראשית זה המקצוע שבחרנו לחיים, אנו מכבדים את כלל לקוחותינו ושמים כמעלה ראשונה את אופן הטיפול בכל אחד ואחת מהן, המטרה שעומדת לנגד עניינו היא כיצד נכון ואפשר להשיג את התוצאה הטובה ביותר, המותאמת לאופיו ולצרכיו של הלקוח, לאלבטרוס לא קיימת זיקה לשום גוף ביטוח וניהול השקעות, אנו פועלים בצורה שקופה ומקצועית עבור לקוחותינו.

יצירת קשר

דילוג לתוכן